מחכה לכם שבוע מרתק של תרבות, של ירוק ושל מוזיקה‎2014·03·22‏

שלום לכולכם,
השבוע מזמן לכולנו שלל פעילויות שמרחיבות את הלב והנשמה:

יום שלישי, 25 במרץ, בשעה 20.30 - מופע של זמר ישראלי במיטבו עם מבצעים נהדרים בהובלת ד"ר אורי לשמן והזמרת מאי ישראלי - בבית אביחי

יום חמישי, 27 במרץ - עובדים בגינה, ובשעה 18.00 מתכנסים באוהל להרצאה של פרופ' אריאל הירשפלד על שירת טשרניחובסקי. אתם מוזמנים להביא כבוד קל.

יום שבת, 29 במרץ, שעה 20.30 (שעת כדור הארץ) - קונצרט חושך מיוחד במינו של מקהלת אורטוריו ירושלים, עם כיבוי האור לשעה אחת, שעת כדור הארץ. הקונצרט יתקיים בכנסיה הבפטיסטית, רחוב נרקיס 4. הזמנת כרטיסים בטלפון 0546232324. 

יום חמישי הבא, 3 באפריל - החגיגה הגדולה שלנו בגינה. הזמנה חגיגית נשלחה אליכם לפני כמה ימים. מי שהחמיץ ורוצה לקבל שוב, מוזמן לכתוב אלי.

אתם מוזמנים להשתתף בכל הפעילויות האלה וגם להזמין חברים ובני משפחה  - מובטחת לכם הנאה גדולה.

מופע "ההיפך מחי" בימי חמישי - הצגה מיוחדת במינה, שמתקיימת מדי יום חמישי בערב במוזיאון הטבע. הישגנו עבור פעילי הגינה הנחה מיוחדת - כרטיס ב-40 ש"ח (במקום 60 ש"ח). יש להזמין מראש כרטיסים בטלפון 6783378 ולציין שאתם פעילים בגינה הקהילתית.

ועוד חדשות טובות, לקינוח: יש לנו אתר אינטרנט חדש, נוסף לדף הפייסבוק הוותיק. האתר הוקם על ידי יודה, מפעילי הגינה, ושולב בו חומר מעודכן ומפורט גם על הפעילויות השוטפות שלנו (כולל ההזמנה לאירוע של 3 באפריל) וגם תיאורים מפורטים, עם תמונות, שהכנו על כל המתקנים החדשים בגינה, שמדגימים חקלאות ביתית.

כתובת האתר החדש (כותבים בדיוק כך): ginateva.net
מומלץ להיכנס לאתר מדי פעם כדי להתעדכן במה שקורה בגינה.

שבוע נפלא לכולכם,
אמנון
העדכון האחרון מהגינה (מ־‎2018·12·23‏): זוכרים את אורה. וגם: סדרת פעילויות מקסימות בחודשים הקרובים - הוציאו יומנים!
צפיה בכל העדכונים תוכנית חודשית