חדשות הגינה‎2014·04·06‏

ערב טוב,
ביום חמישי קיימנו בגינה אירוע מקסים, עם סדנאות, מוזיקה, עוגות טעימות ואוירה של כיף.
תודה לכל מי שהשתתפו בארגון ובהפעלת האירוע. בזכותכם נהנינו כולנו, וגם גייסנו מעל 2,000 ש"ח (!) למימון פעילויות בגינה. יישר כוח!!

מה מתוכנן בגינה בתקופה הקרובה:

1. ביום חמישי הקרוב חוזרים לעבוד ככרגיל, והפעם מתחילים בשעה 16.00 (שעון קיץ). בסיום העבודה אוכלים ביחד - מביאים אוכלים טעימים ומנצלים את ההזדמנות להיפטר משאריות של חמץ (רצוי שיהיה טעים....)

2. ביום ששי הקרוב בצהרים מתקיים בגינה ביקור של עשרות אדריכלים מכל הארץ, במסגרת סיור לימודי שהם עורכים בירושלים.

3. בחול המועד פסח כולם מוזמנים לבקר בגינה עם חברים ומשפחה וליהנות מהפריחה ומהריחות. מי שממש רוצה, מוזמן להגיע ביום חמישי אחר הצהרים בחול המועד (17 באפריל) כדי לעבוד או סתם להתפנק.

4. ביום שלישי או רביעי שאחרי פסח (22 או 23 באפריל) נרצה להיפגש ולשוחח על תכניותינו בגינה לחודשים הקרובים. יש כמה נושאים שנרצה לשתף בהם את כל מי שירצה ויוכל להגיע. הכוונה היא להיפגש אחר הצהרים או בערב באחד משני הימים האלה. אנא כתבו אלי בהקדם איזה יום עדיף לכם והאם אחר הצהרים או בערב.

5. ביום חמישי שאחרי פסח (24 באפריל) נעבוד בגינה ובסיום העבודה ניפגש באוהל ונשמע הרצאה מרתקת של חברנו יהודה זיו על המאחורי הקלעים של שמות רחובות בירושלים.
יתכן שביום חמישי גם יגיע רן, איש הבמבוק, ויתקין כיסוי צל בסוכה שליד המשתלה השיקומית. זאת כדי לאפשר לנו ולעובדים במשתלה לעבוד בסוכה לקראת הקיץ. נעדכן בהמשך ומי שירצה לעזור, יוזמן לעשות זאת.

6. ואתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולקרוא את כל העדכונים על הגינה, כולל מידע מפורט מלווה בתמונות על המתקנים החדשים של חקלאות ביתית. כתובת האתר ginateva.ne

שבוע נפלא לכולכם ולהתראות ביום חמישי הקרוב,
אמנון
העדכון האחרון מהגינה (מ־‎2018·12·23‏): זוכרים את אורה. וגם: סדרת פעילויות מקסימות בחודשים הקרובים - הוציאו יומנים!
צפיה בכל העדכונים תוכנית חודשית