שנה חדשה בפתח‎2014·09·21‏

שלום לכם,
השנה עומדת להסתיים ושנה חדשה בפתח.

סיום השנה, עם אירועי "בתים מבפנים" ועם חשיפה ראשונה שלנו בדוכן מוצרי "המכשפה הירוקה" בבית יהודית ביום ששי האחרון, סימל את מה שאפיין את השנה כולה - הרבה עשייה, הרבה יוזמות, והרבה מאד הנאה ונחת - גם לנו וגם לכול ידידי הגינה ולכול המבקרים הרבים בה.

נדמה לי שכולנו מרגישים הרבה סיפוק מהעשייה המשותפת ומהתוצאות היפות שלה, ומכך שעשינו את כול זה במו ידינו - מתקני ההדגמה בכניסה לגינה, שיקום האוהל אחרי השלג, שיקום סביבת הבריכה הגדולה, הקמת בריכת הדו-חיים החדשה, ועוד ועוד.  

ובשנה הקרובה, שנת השמיטה, ניצב בפנינו אתגר מיוחד - איך למצוא עניין וליהנות, כול אחד לפי טעמו, בשנה שבה הפעילות החקלאית הרגילה בגינה לא תהיה במוקד העשייה שלנו. יהיו כאלה בינינו שירצו לנצל את השנה לקצת פחות עבודה ויגיעו לגינה בעיקר כדי להיפגש, לשוחח ולנוח. ויהיו כאלה שירצו לנצל את פסק הזמן החקלאי כדי לפתח פרויקטים חדשים שישדרגו את הגינה ומתקניה.

אני מצרף קובץ עם חומר למחשבה לגבי פעילויות אפשריות בשנה הקרובה. כדאי שניפגש אחרי ראש השנה ונשוחח על רעיונות אלה ועל רעיונות נוספים שלכם לגבי פעילות בשנה הקרובה. אני מציע להיפגש בגינה באחד מימי השבוע הבא בסביבות שעה 18.00 - ביום ראשון, שני או רביעי. אנא כתבו איזה יום ואיזו שעה אתם מעדיפים.

אבל לפני הכול, שתהיה לכם ולכול בני משפחותיכם שנה נהדרת - שנה של בריאות טובה, שנה של שמחות והנאות ושנה עם הרבה מפגשים משותפים בגינה, שהיא גן העדן שלנו.

אמנון
העדכון האחרון מהגינה (מ־‎2018·12·23‏): זוכרים את אורה. וגם: סדרת פעילויות מקסימות בחודשים הקרובים - הוציאו יומנים!
צפיה בכל העדכונים תוכנית חודשית