בחמישי הקרוב עובדים ואוכלים בגינה. וגם - שפע תכניות, ותמונות מקריאת המגילה בפורים בגינה‎2015·03·06‏

חג פורים שמח,
אתמול חגגנו פורים בגינה, לראשונה מזה זמן רב (ואולי לראשונה בכלל). היה פשוט מקסים - צבענו קלפי ליצנים, שיחקנו במשחקי עצים, קראנו במגילה וראינו סרט משעשע. ובין לבין אכלנו שפע של עוגות, עוגיות ואזני המן וליקקנו צמר סוכר. האוהל וסביבותיו היו מוארים בשרשרות תאורה צבעוניות, מה שהוסיף לשמחה.
תודה לישראל, לדינה, לשלהב ולכל מי שעזרו במהלך האירוע.
אני מצרף כמה תמונות מקריאת המגילה באוהל - נכון יפה?!

יום חמישי הקרוב - עובדים ואוכלים
ביום חמישי הקרוב ניפגש בגינה ונמשיך לעשב, נעביר גזם עץ ממגרש החניה לגינה ונעסוק בסידורים וניקיון. ונסיים בארוחה משותפת באוהל.  

רוצים לראות את ההצגה "ההיפך מחי"?
אנשי ההצגה "ההיפך מחי" שמתקיימת במתחם המוזיאון, מזמינים אותנו להצגה באחד מימי החמישי הבאים: 19 במרץ, 26 במרץ, 9 באפריל, 30 באפריל, 7 במאי.
מה דעתכם שנקבע אתם ב-19 או ב-26 במרץ, אחרי העבודה בגינה? הם מתחילים בשעה 19.00 ומכניסים בכל חמש דקות אדם אחד/זוג. אנא הגיבו לי מה נראה לכם מתאים.

פעילויות בתקופה הקרובה - ממש לא משעמם....
שיקום הבריכה הגדולה - אנחנו ממשיכים בהכנות לקמפיין גיוס המונים והוא יתחיל מיד אחרי פסח. נקיים גם אירוע השקה וגיוס, כנראה ב- 30 באפריל. שיקום הבריכה מתוכנן להתחיל בחודש מאי. 
ההתגייסות לשיקום הבריכה חשובה כחלק משימור אופיו של המתחם, גם לאור איומים אפשריים חדשים.
שיפוץ בריכת דגים בקדמת הגינה - יש נזילה רצינית בבריכה ונצטרך לתקן אותה, בעזרת אמיר. יתכן שנעשה זאת ב-19 בחודש. נעדכן ברגע שנדע.
הקמת מתקן הידרופוני לגידול ירקות - אמיר וגדי מתכננים להקים מתקן גידול הידרופוני, ליד בור המים. זה צפוי לקרות ביום ראשון, 15 בחודש, מהצהרים (גדי לא יכול בימי חמישי - הוא לומד). נעדכן בהמשך.

ועוד משהו - גיל מחפש מכשירי חשמל למטבח
חברנו, גיל מברזיל עובר דירה וזקוק למקרר וכיריים או תנור חשמלי. אם יש למישהו מכם, אנא עדכנו אותי ואקשר אתכם ישירות עם גיל.

כל טוב ושבת שלום,
אמנון
 העדכון האחרון מהגינה (מ־‎2018·12·23‏): זוכרים את אורה. וגם: סדרת פעילויות מקסימות בחודשים הקרובים - הוציאו יומנים!
צפיה בכל העדכונים תוכנית חודשית