ביום חמישי הבא סדנת גיזום עם ישראל גלון. וגם: מתי יש לכם יום הולדת?‎2016·02·05‏

שלום חברות וחברים,
נתחיל מהסוף: ביום חמישי הקרוב מתקיימת סדנת גיזום עם ישראל גלון. נלמד את מלאכת הגיזום ובהמשך נגזום את עצי הפרי והגפנים בגינה. חכינו לזה בכיליון עיניים, והנה זה מגיע!
ישתתפו אתנו גם פעילים מגינות קהילתיות אחרות, וביחד נחגוג את "חג הגיזום"....
מומלץ להביא אתכם מזמרות - בגינה יש מזמרות בודדות בלבד, שלא יספיקו לכולם.

כמה עדכונים - וגם: מתי יש לכם יום הולדת?...
שוחחנו אתמול בגינה על כמה נושאים שנוגעים לפעילויות בגינה:

1. שמענו על שפע הפעילויות שמתקיימות במתחם הגינה מדי שבוע, בתאום אתנו, ביניהן: קבוצת הורים וילדים לחינוך ביתי (ראו תמונה מצורפת מהשבוע), קבוצת נערים מבית ספר הרטמן, שלוש(!) קבוצות תלמידים של חוגי סיירות מבית ספר אדם, פעילי משתלת "אור לנפש", ונערים ונערות במסגרת עמותת "שותף" (שהתקינו ותרמו לנו שני ספסלים חדשים לגינה). דברנו על כך שנזמין את נציגי הקבוצות לספר לנו על הפעילות שלהם. כמו כן, היצענו להכין רשימת רעיונות אפשריים לפרויקטים בגינה, שאותם יוכלו הקבוצות האלה לבצע במסגרת פעילותם בגינה - אם יש לכם הצעות לרעיונות, אנא שלחו אלי.

2. דברנו על צרכי התחזוקה השוטפת בגינה (באוהל, בשבילים, בבריכות המים, במחסן, וכו'). סוכם שכמה מהפעילים שגרים קרוב יבקרו בגינה מדי פעם במהלך השבוע ויבדקו ויסדרו, לפי הצורך, ושבימי חמישי נקדיש חלק מהזמן גם לנושאים אלה.

3. דברנו על הנצחה של אורה בגינה. אם יש לכם רעיון/רעיונות, אנא כתבו אלי.

4. ואחרון חביב: אנחנו רוצים לציין אחת לחודש, במסגרת הארוחות המשותפות שלנו, את ימי ההולדת של ילידי אותו חודש. אנא שלחו אלי את תאריכי ההולדת שלכם ושל הילדים (יום וחודש, לפי התאריך הלועזי). זו, כמובן, לא חובה, אבל יכול להיות מאד נחמד.

שבת שלום ולהתראות בגינה בשבוע הבא,
אמנון 

העדכון האחרון מהגינה (מ־‎2018·12·23‏): זוכרים את אורה. וגם: סדרת פעילויות מקסימות בחודשים הקרובים - הוציאו יומנים!
צפיה בכל העדכונים תוכנית חודשית