עדכונים חשובים על מה שקורה בגינה - כדאי לקרוא!‎2017·08·06‏

בוקר טוב,
השבוע נקיים בגינה פעילות רגילה של עבודה ביחד ביום חמישי משעה 16.00 ותרגול צ'יקונג בימים שני (בשעה 8.15) ורביעי (בשעה 17.00).

הרצאה מרתקת על ספריו האחרונים של דוד גרוסמן
בשבת הקרובה בשעה 11.00 נארח באוהל בגינה את פרופ' (אמריטוס) גבריאל צורן מאוניברסיטת חיפה להרצאה מרתקת על ספריו האחרונים של דוד גרוסמן.

כולכם מוזמנים להגיע למפגש וגם להפיץ את הפרסום המצורף לחבריכם. ואל תשכחו להביא כבוד קל מעשה ידיכם.

עבודות בנייה שמתוכננות בקרוב בגינה 
בקרוב יתחילו באזור האוהל בגינה עבודות מעבר של משאיות במסגרת פרויקט בנייה שמוקם ליד הגינה. הדבר ימנע מאיתנו לפעול באזור הזה בגינה במשך כשנתיים. 

למותר לציין שהמהלך הזה נכפה עלינו ונעשה למרות שנסינו למנוע אותו בכל דרך אפשרית. אנחנו מאמינים שמתן היתר מעבר למשאיות על ידי העירייה ליזמים פרטיים פוגע באלפי תושבים שנהנים מהגינה הקהילתית ומפעילויותיה ועושה להם עוול גדול. 

יחד עם זאת, חשוב שתדעו: אנחנו מתכוונים להמשיך לקיים בגינה פעילויות, אירועים ופרויקטים כפי שעשינו עד כה. לא ניתן לאיש לפגוע בעשייה הקהילתית המופלאה שמשותפת לכולנו. כמו בן, נדאג לקבל פיצוי מהיזמים במטרה לשקם את האזור בתום עבודות הבנייה ולהקים בו מתחם התכנסות קהילתי משודרג ואיכותי שיענה על הצרכים הקהילתיים שלנו.

מעשית, נצטרך לפרק בקרוב את האוהל הקהילתי ולהעביר את הפעילויות שמתקיימות בו למקום אחר בגינה למשך תקופת הבנייה. ואנחנו כבר שוקדים על כך.

אנחנו זקוקים לעזרתכם 
עבודות פירוק האוהל והתקנת מתקן התכנסות ופעילות חלופי כרוכים בהוצאות גדולות. נודה לכם אם תשתתפו ותסייעו על ידי תרומה כספית. אפשר לתרום באינטרנט בקישור הזה:          https://www.jgive.com/he/donation_targets/2206?currency=ILS 
   
אפשר גם לתרום במפגש-ההרצאה בשבת הקרובה בגינה, או על ידי פנייה ישירה אלי במייל. 

תודה רבה ושבוע טוב לכולכם,
אמנון
העדכון האחרון מהגינה (מ־‎2018·12·23‏): זוכרים את אורה. וגם: סדרת פעילויות מקסימות בחודשים הקרובים - הוציאו יומנים!
צפיה בכל העדכונים תוכנית חודשית