שנה טובה עם הרבה הפתעות - כדאי לקרוא!‎2018·09·07‏

שנה טובה עם שפע פעילויות שמתחילות במפגש-שבת מרתק ובעוד הרבה הפתעות 

בוקר טוב לכולכם,
ראשית, ברוכים הבאים כל המצטרפים החדשים לקהילת ידידי ופעילי הגינה שביקרו השבוע במתחם הגינה ברחוב עמק רפאים במסגרת "פסטיבל שכונה" - תרגישו איתנו "כמו בבית"!!

הפעילות שקיימנו ב"פסטיבל שכונה" משכה מבוגרים וילדים רבים שנהנו מקבלת פנים חמה של פעילי הגינה ומעציץ ירקות במתנה. את השתילים תרמו לנו חברינו מ"משק חביביאן". 

ואתמול, יום חמישי, קטפנו אפרסקים, תפוחים וירקות, שתלנו ירקות והרמנו כוסית לשנה החדשה - ראו בתמונות.


מתחילים שנה חדשה עם עבודה בגינה, צ'יקונג וארוחה משותפת
ביום רביעי הקרוב בשעה 17:00 יתקיים תרגול צ'יקונג עם שלהב. 
ביום חמישי הקרוב נעבוד ביחד בגינה משעה 16:00 ואילך - נשתול, נקטוף ונכין את הגינה לחורף. לקראת שעה 18:00 נאכל ביחד כיד המלך - הביאו מאכלים טעימים!


מפגש- שבת מרתק בגינה על הסופרת המכסיקנית רוסריו קסטייאנוס
בשבת הבאה, 15 בספטמבר, בשעה 11:00 נקיים בפרגולה בגינה מפגש הרצאה מרתק על הסופרת המכסיקנית רוסריו קסטייאנוס. נארח את אוה נגר, חוקרת ומומחית ליצירתה של רוסריו קסטייאנוס. המפגש ללא תשלום. בסיום ההרצאה יהיה כיבוד קל ונשנושים - אתם מוזמנים להביא ממעשה ידיכם להתפאר!

פעילויות בגינה בשבועות הקרובים
בתקופת החגים ניפגש בימי חמישי אחר הצהרים לפעילות רגילה של עבודה בגינה ונקיים מפגשי תרגול צ'יקונג בימים שני ורביעי שבהם אין חג. ביום חמישי מיד אחרי יום כפור, נקים סוכה לקראת חג סוכות.

"דירה להשכיר" - ארוע-מופע גדול בגינה ב-9 באוקטובר - פתחו יומנים!
ביום שלישי, 9 באוקטובר, בשעה 16:30, נקיים בגינה ארוע-מופע גדול ומיוחד במינו של מוזיקה ותיאטרון בהשתתפות הקהל. הארוע ללא תשלום, מיועד למבוגרים ולילדים ויתקיים במסגרת "פסטיבל מנגינה". פתחו יומנים ושריינו את התאריך. נשלח פרטים מלאים כשיתקרב המועד.

שבת שלום ושנה טובה לכם ולבני משפחותיכם, שנה של בריאות טובה, של התחדשות והנאה, שנה של הרבה מפגשים בגינה הקהילתית ורק בשמחות!

אמנון

 
העדכון האחרון מהגינה (מ־‎2018·12·23‏): זוכרים את אורה. וגם: סדרת פעילויות מקסימות בחודשים הקרובים - הוציאו יומנים!
צפיה בכל העדכונים תוכנית חודשית